Godzilla „Monarch” w Apple TV+
0

Godzilla „Monarch” w Apple TV+

0

Nowy serial z uniwersum Godzilli Monarch: Legacy of Monsters można już oglądać w Apple TV+ . Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Godzilla i przedstawia historię organizacji Monarch, obejmującą wiele rodzinnych horyzontów.

Dwójka rodzeństwa powoli odkrywa tajemnice tajnej organizacji Monarch. Dodatkowo poznaje nieznane wcześniej więzi rodzinne w świecie, który stanął w obliczu faktu, że potwory rzeczywiście istnieją.

Serial został stworzony tak, aby był dostępny także dla nowych widzów. Jednak zawiera wiele odniesień, które spodobają się obecnym fanom serii Monsterverse.

Duet ojca i syna Kurt Russell i Wyatt Russell grają w serialu tę samą postać, oficera Lee Shawa. Wyatt gra młodą wersję Shawa, a Kurt wciela się w tę samą postać we współczesnej linii czasu, gdy Shaw jest starszy. Główną obsadę uzupełniają Anna Sawai i Kiersey Clemons.

Serial emituje odcinki co tydzień, w każdy piątek. Pierwsze dwa odcinki są dostępne już teraz, a pozostała część dziesięcioodcinkowego sezonu będzie pojawiać się co tydzień aż do 12 stycznia.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *