1

Globalna ekspansja iPhone?a 5 4G LTE na kolejne rynki ? Apple dogaduje się z 36 kolejnymi operatorami

1

Aluminium Bumper dla iPhone 5Apple ma zamiar podwoić liczbę operatorów komórkowych, którzy wspierają przesył danych w technologii 4G LTE. W przyszłym tygodniu, do oferty 36 kolejnych sieci w różnych zakątkach świata dołączony zostanie iPhone 5 4G LTE. Wcześniej, ich liczba wynosiła natomiast 24.

Informację tą zdradził sam Tim Cook, który zapytany o dalsze plany Apple odnośnie wykorzystania technologii LTE, kiedy ta cieszy się coraz większą popularnością powiedział:

?Obecnie, współpracujemy z 24 operatorami na całym świecie, którzy zapewniają wsparcie 4G dla naszego telefonu. Wśród nich znajdują się przedstawiciele takich krajów jak USA, Korea, UK, Niemcy, Kanada, Japonia i Australia.

W przyszłym tygodniu, dodajemy jednak kolejnych 36 operatorów do listy naszych partnerów. Chodzi tutaj głównie o sieci komórkowe z krajów, w których do tej pory nie oferowaliśmy telefonów w technologii 4G. Pośród nich znajduje się między innymi Dania, Finlandia, Szwajcaria, Filipiny, a także część krajów Europy Środkowej.?

Oznacza to, że wyniki sprzedaży Apple do końca obecnego kwartału znowu podskoczą. Może uratuje to spadające w dół akcje firmy – do końca Q1 2013 mogą one stracić na swojej wartości nawet 10%!

Oceń post

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *