Home Newsy Garmin wprowadza nowe zegarki z serii „MARQ”
Garmin wprowadza nowe zegarki z serii „MARQ”
0

Garmin wprowadza nowe zegarki z serii „MARQ”

0

Garmin International zaprezentował dziś ekskluzywną kolekcję smartwatchy MARQ Performance Edition. Urządzenia wykonane są z materiałów, które pozwolą sportowcom, podróżnikom, pilotom i kierowcom realizować swoje pasje bez żadnych kompromisów na rzecz stylu. Modele MARQ Driver oraz MARQ Aviator zyskały silikonowe paski, a modele MARQ Athlete i MARQ Adventurer oferowane są odpowiednio z pasem pomiaru tętna HRM Pro i czujnikiem temperatury w zestawie. Tym samym, stworzone do każdej okazji i aktywności smartwatche z serii MARQ Performance Edition mogą stanowić niezwykle ciekawe uzupełnienie kolekcji zegarków. 

MARQ Athlete Performance Edition 

Zegarek ten został z myślą o tych, którzy żyją pasją do sportu. Na bezelu zegarka umieszczone są wskazania dot. czasu niezbędnego do regeneracji oraz pułapu tlenowego, dostarczając tym samym szybkich informacji o postępach i aktualnej formie. Specjalistyczne zegarki z tej linii zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz wyposażone w wymienny silikonowy pasek z systemem QuickFit. Zegarek MARQ Athlete Performance Edition w zestawie posiada także pulsometr HRM Pro™, ktry pozwala uzyskać jeszcze więcej danych treningowych i szlifować formę w oparciu o wskazania zaawansowanych danych fizjologicznych i dynamiki biegu. 

MARQ Adventurer Performance Edition 

Ten smartwatch jest gotowy na każde wyzwanie i będzie wiernym towarzyszem każdego podróżnika, który chce przesuwać granice i eksplorować niezbadane obszary. Zegarek wyposażony został w kompas z klasyczną żłobioną tarczą oraz w 46-milimetrowy bezel i kopertę ze szczotkowanego tytanu. Całości dopełnia pasek z gumy silikonowej w kolorze ember orange, który sprawia, że smartwatch pewnie trzyma się na przegubie dłoni nawet w ekstremalnych sytuacjach. Urządzenie oferowane jest w zestawie z czujnikiem temperatury tempe, który bezprzewodowo przekazuje dane do zegarka.

MARQ Driver Performance Edition 

W tym modelu uwagę zwraca wysokiej jakości pasek z gumy silikonowej w kolorze plasma red z systemem QuickFit, a także bezel powleczony węglową powłoką DLC z elementami ceramicznymi. Dodatkowo, w pamięci zegarka zapisano mapy 250 torów wyścigowych z całego świata. Dzięki temu może on mierzyć czasy odcinków i okrążeń, wskazywać aktualny czas delta oraz mierzyć czas na torze, pomagając kierowcom osiągać coraz lepsze rezultaty. Funkcja timera na torze pozwala użytkownikowi zapisywać czasy przejazdów samochodów i wyliczać ich średnią prędkość.  

MARQ Aviator Performance Edition 

Zaraz po wyjęciu z pudełka model MARQ Aviator zwraca uwagę precyzyjnie dopasowanym silikonowym paskiem. Zegarek wygodnie leży na nadgarstku zarówno podczas czynności wykonywanych w czasie lotu, jak i poza kokpitem samolotu, gdy w codziennych sytuacjach niezbędny jest elegancki wygląd. Smartwatch utrzymany jest w klasycznych monochromatycznych kolorach, posiada 24-godzinną polerowany na błysk bezel oraz wskazania dwóch dodatkowych stref czasowych, co jest niezwykle przydatne w trakcie intensywnych podróży.   

Garmin wprowadza nowe zegarki z serii „MARQ”

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!