Garmin prezentuje nowe zegarki z serii Quantix 6
0

Garmin prezentuje nowe zegarki z serii Quantix 6

0

Garmin prezentuje nową odsłon swoich smartwatchy, które dedykowane są żeglarzom, wędkarzom i wszystkim, którzy żyją pasją do sportów wodnych.

Garmin - nowe zegarki z serii Quantix 6

Zegarki z serii quatix 6 mają wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje znane z kultowej serii fenix 6 oraz specjalne udogodnienia dedykowane do wykorzystania na pokładzie – takie jak możliwość zdalnego kontrolowania autopilota, asystenta halsowania, obliczanie położenia względem wirtualnej linii startu regat, czy kompatybilność z pozostałymi urządzeniami pokładowymi Garmin.

Quatix 6 to stylowy zegarek z funkcjami smart i całodobowym monitorowaniem aktywności, który można nosić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przydatne podczas pobytu na pokładzie powiadomienia o połączeniach, wiadomościach tekstowych, e-mailach i innych informacjach możliwe są dzięki połączeniu z telefonem. Dzięki płatnościom Garmin Pay , szybko i sprawnie można zrobić zakupy w podróży, nawet gdy nie ma się ze sobą nic poza zegarkiem. Seria quatix 6 oferuje również możliwość przechowywania na urządzeniu do 2000 utworów muzycznych, a także synchronizowania list utworów z kilku popularnych serwisów streamingowych, aby słuchać ich bez konieczności korzystania z telefonu.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *