Fossil prezentuje inteligentne zegarki z Intel Inside
0

Fossil prezentuje inteligentne zegarki z Intel Inside

0

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo i nowoczesne technologie – Intel i Fossil zaprezentowały nową linię inteligentnych zegarków. Linia Fossil Q to trzy rodzaje inteligentnych urządzeń: klasyczny zegarek rozbudowany o chip monitorujący aktywność użytkownika, smartwatch z Android Wear oraz opaski w wersji męskiej i damskiej. Za inteligentne funkcje zegarków odpowiadają podzespoły Intela. Urządzenia ze smartfonami łączą się poprzez Bluetooth i są kompatybilne z systemem Android od wersji 4.3, oraz iOS od wersji 8.2.

Efekt współpracy firm Intel i Fossil to trzy urządzenia ubieralne z linii Q, zaprojektowane z  myślą o użytkownikach o różnych potrzebach. Fossil Q Grant to połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnymi technologiami. Akcesorium oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej oraz odbierania powiadomień z aplikacji, które wybrał użytkownik.

FSL250005-A
FSL250005-A

Model Fossil Q Founder, oprócz funkcji takich jak w modelu Q Grant, dodatkowo oferuje elektroniczny wyświetlacz. Fossil Q Reveler to przeznaczona dla mężczyzn opaska monitorująca aktywność fizyczną. Jej damskim odpowiednikiem jest Q Dreamer.

FSL250005
FSL250005

Do każdego modelu dołączona jest stacja do bezprzewodowego ładowania.
Cała linia inteligentnych akcesoriów została zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii Intela. Nowe produkty Fossil są zgodne z aplikacjami fitness takimi jak: Google Fit™, Health, UP by Jawbone® oraz UA Record™ by Under Armour.

FSL250048-C
FSL250048-C

„Smartwatche i inteligentne opaski stają się coraz bardziej popularne, jednak dotychczas niewiele było na rynku urządzeń, które można by nosić również w sytuacjach wymagających formalnego stroju. Dzięki współpracy z Fossil stworzyliśmy produkty łączące zaawansowaną technologię Intela z wyjątkowym designem” – mówi Paweł Magdziarz z Intel Polska.

FSL250048-C
FSL250048-C

„Nasi klienci cenią styl oraz możliwość bycia w ciągłym kontakcie z bliskimi. Dlatego nie możemy się doczekać, aż zaoferujemy im nasze nowe inteligentne zegarki, które są odpowiedzią na ich zmieniające się potrzeby” – mówi Jill Elliott-Sones, dyrektor kreatywny, Fossil. „Linia Q to efekt pracy, w której staraliśmy się zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Chcemy, by nasze produkty pozwoliły odkrywać świat w zupełnie nowy sposób.” – dodaje Elliott-Sones.

FSL250048
FSL250048

Zegarki i opaski trafiły do sprzedaży w USA 25 października. Są dostępne na stronie producenta, w sklepach stacjonarnych Fossil oraz u wybranych partnerów.

 

Fossil prezentuje inteligentne zegarki z Intel Inside

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *