Home Newsy Fitbit wprowadza na rynek Fitbit Ace 3 – tracker aktywności fizycznej i snu dla dzieci nowej generacji
Fitbit wprowadza na rynek Fitbit Ace 3 – tracker aktywności fizycznej i snu dla dzieci nowej generacji
0

Fitbit wprowadza na rynek Fitbit Ace 3 – tracker aktywności fizycznej i snu dla dzieci nowej generacji

0

Fitbit zaprezentował Fitbit Ace 3, tracker aktywności fizycznej i snu dla dzieci nowej generacji. Dzięki niemu dzieci w wieku od 6 lat razem z rodzicami mogą aktywnie i w prosty sposób budować zdrowe nawyki. Ponadto, wraz z nową generacją produktów, marka rozszerza zakres dostępnych funkcji, a także dodaje jeszcze ciekawsze animowane tarcze zegarowe i nowe akcesoria. Z żywotnością baterii aż do 8 dni oraz wodoodpornym designem, Fitbit Ace 3 będzie nadążał za Twoją pociechą przez cały tydzień. Wszystko to w przystępnej cenie 389,00 zł. Fitbit Ace 3 jest już dostępny w przedsprzedaży, a oficjalna sprzedaż rozpocznie się 15 marca

Fitbit Ace 3 sprawia, że aktywność fizyczna staje się zabawną dzięki animowanym postaciom z tarczy zegara, które zmieniają się i rosną, gdy dzieci robią postępy w kierunku osiągnięcia celów danego dnia. Dzięki nowym animowanym tarczom zegara przedstawiającym królika, kota, Marsjanina i statek kosmiczny oraz ponad 20 pozostałym, dzieci mają więcej opcji personalizacji urządzenia i wyrażania siebie w zabawny oraz angażujący sposób. Mogą również dopasować Ace 3 do swojego indywidualnego stylu dzięki szerokiej gamie akcesoriów. Ponadto Fitbit Ace 3 będzie pierwszym urządzeniem ubieralnym, które przeniesie na nadgarstek jedne z najbardziej ukochanych przez dzieci postaci – Minionki. Są to bohaterowie dobrze znanej na całym świecie animacji. Stanie się to dzięki dwóm nowym akcesoriom – opaskom w kolorach Minionkowy Niebieski i Minionkowy Czarny z dodatkowymi funkcjami, które pojawią się już wkrótce.

Dzięki łatwemu i szybkiemu procesowi konfiguracji rodziny mogą sprawnie sparować Fitbit Ace 3
z urządzeniami z systemem Android czy iOS, aby ich dzieci mogły szybko zacząć korzystać z nowego gadżetu. Dzieci posiadające własne smartfony będą otrzymywać powiadomienia o połączeniach i SMS-ach bezpośrednio na nadgarstku, aby pozostać w kontakcie z rodzinom i przyjaciółmi. Dzięki ponad tygodniowej żywotności baterii urządzenia, dzieci oraz rodzice będą mogli praktycznie zapomnieć o ładowaniu urządzenia.

Od dziś Fitbit Ace 3 jest dostępny w przedsprzedaży na Fitbit.com i w najlepszych sklepach, a oficjalna sprzedaż rozpocznie się 15 marca 2021 r.. Fitbit Ace 3 kosztuje 389,00 zł z klasycznymi, wygodnymi
i bezpiecznymi silikonowymi opaskami, które są wodoodporne i nie zaszkodzą im upadki. Urządzenie dostępne jest kolorze czarno-czerwonym i niebiesko-zielonym. Silikonowe opaski z wzorami z filmu Minionki będą dostępne wkrótce w cenie 149,00 zł.

Fitbit wprowadza na rynek Fitbit Ace 3 – tracker aktywności fizycznej i snu dla dzieci nowej generacji

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *