Home Newsy Edytor zdjęć Focos otrzymał obsługę plików Apple ProRAW
Edytor zdjęć Focos otrzymał obsługę plików Apple ProRAW
0

Edytor zdjęć Focos otrzymał obsługę plików Apple ProRAW

0

Popularny edytor zdjęć dla iOS Focos, otrzymał udoskonalenie, dzięki czemu jest on w stanie otwierać pliki graficzne w formacie Apple ProRAW, który jest dostępny dla użytkownika w smartfonów iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max.

Focos to aplikacja, która oferuje zaawansowane narzędzie służące do obróbki zdjęć z efektem głębi na urządzeniu mobilnym, jakim jest smartfon. Wersja 2.4 aplikacji dodaje obsługę formatów RAW i Apple ProRAW, czyli plików, które są zdjęciami robionymi bez lub z niską kompresją, co umożliwia znacznie szersze pole manewru w przypadku chęci edycji takowego pliku graficznego. Focus może teraz edytować obrazy RAW z opcjami precyzyjnej zmiany ekspozycji, temperatury i mapy tonalnej.

Nowości w wersji 2.4 aplikacji Focos:

– Dzięki nowo zaprojektowanej stronie głównej łatwiej jest wybierać zdjęcia z albumów do edycji z efektem bokeh. Ponadto możesz teraz otwierać zdjęcia bezpośrednio z aplikacji Pliki.
– Dodano obsługę formatów RAW i ProRAW. Możesz teraz dostosować mapę ekspozycji / temperatury / tonów bezstratnie i sprawdzić EXIF ​​przed zaimportowaniem obrazów RAW do interfejsu edycji.
– Maksymalna obsługa 20 M pikseli jako rozdzielczość wyjściowa na większości urządzeń.
– Ulepszony interfejs edycji zaprojektowany dla iPada z nowym sterowaniem suwakiem.
– Gumka powraca do narzędzia łatającego i wprowadza nowy pędzel „przywracania”.
– Dodano tryb edycji dla leworęcznych dla iPada. Podziękowanie dla Luisa Maldonado.
-Problem bokeh pierwszego planu z naprawionymi liniami falistymi.
– Naprawiono problem z blokowaniem interfejsu po udostępnieniu zdjęć innym aplikacjom.

Edytor zdjęć Focos otrzymał obsługę plików Apple ProRAW

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!