Home Newsy Apple Watch pomógł w zlokalizowaniu porwanej kobiety!
Apple Watch pomógł w zlokalizowaniu porwanej kobiety!
0

Apple Watch pomógł w zlokalizowaniu porwanej kobiety!

0

Policja w Selma w Teksasie potwierdziła, że smartach firmy Apple, czyli Apple Watch, pomógł w zlokalizowaniu porwanej kobiety z Teksasu. Jak donosi serwis Fox San Antonio, porwana kobieta i posiadaczka Apple Watch’a, wezwała pomoc przy pomocy zegarka, dzięki czemu policja była w stanie zlokalizować porwaną kobietę.

Według opublikowanego przez raportu, funkcjonariusze byli w stanie namierzyć ofiarę, dzięki przesłanym danym przez Apple Watch’a. Według policji, zegarek wskazywał bardzo dokładną lokalizację porwanej kobiety, co umożliwiło zlokalizowanie poszkodowanej.

Opublikowany raport:

“Kiedy przybyli, funkcjonariusze rozmawiali z dziewczyną, która powiedziała im, że jej matka została porwana. Powiedziała, że ​​jej matka i Adalberto Longoria kłócili się przed mieszkaniem, kiedy dziewczyna usłyszała krzyk matki. Dziewczyna powiedziała policji, że słyszała krzyki z parkingu, ale nie wiedziała, dokąd została zabrana.

Około 10 do 15 minut później kobieta zadzwoniła do dziewczyny przez swój mobilny zegarek, mówiąc jej, że Longoria ją porwała i chce ją skrzywdzić. Kiedy rozmawiała z mamą, telefon komórkowy nagle się rozłączył.”

Źródło: 9to5Mac

Apple Watch pomógł w zlokalizowaniu porwanej kobiety!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!