Dźwięk z napędem turbinowym. Harman/Kardon NOVA
0

Dźwięk z napędem turbinowym. Harman/Kardon NOVA

0

Ikona
Trudno o gustowniejsze towarzystwo dla choćby najnowocześniejszego laptopa czy notebooka. Bezprzewodowy system głośnikowy 2.0 NOVA jest wizytówką wzornictwa Harmana – wyrafinowanego, dopracowanego w najmniejszym szczególe, ale i z kropelką szaleństwa.

Pod przejrzystą kopułą, która stała się ostatnio wyróżnikiem niektórych, co bardziej luksusowych gadżetów Harmana, rzeczywiście znajdziemy konstrukcję do złudzenia przypominającą turbinę. To część otoczenia, w którym dwie pary przetworników – woofery o średnicy 63 mm i 35-milimetrowe tweetery, wspomagane pasywnymi radiatorami i funkcją Bass Boost, pracują na podane w charakterystyce 80 wat mocy.
HK NOVA_White
Mocy, dodajmy, dzielonej sprawiedliwie między świeżą i porażająco czystą górę pasma oraz niesamowite basy. Ponadto Nova otrzymała harmanowski, autorski system cyfrowej obróbki sygnału (DSP), opracowany specjalnie dla przetworników zamontowanych w tym modelu.
HK Nova_01
Ma on swój udział w tym, że budowana przez system scena muzyczna dysponuje zdumiewającą głębią, a bogactwo wrażeń z odsłuchu wbija w fotel. Nie do przecenienia jest kompatybilność urządzenia z bodaj każdym źródłem sygnału dźwiękowego.
HK Nova LIFESTYLE
Przez analogową wtyczkę mini jack 3.5 mm łączy się ono z komputerem, smartfonem, tabletem lub sprzętem stereo; przewód optyczny pozwala na pobieranie sygnału z telewizora, Apple TV lub Roku Box; natomiast wbudowany Bluetooth z NFC daje możliwość bezprzewodowego parowania systemu ze smartfonem, komputerem i tabletem. A już poza wszystkim NOVA jest? zachwycająca. Nawet w roli ozdoby stolika.
HK NOVA – Cena: 1299 zł

Podstawowe parametry:
Zasilanie: prąd stały 19V, 3A
Zużycie prądu: 57W maximum, <0.5W eco-standby
Przetworniki: niskotonowy 63mm, tweeter 35mm
Moc wzmacniacza: 2x20W
Pasmo: 70Hz – 20KHz
Sygnał-szum ratio: 85dB
Pasmo nadajnika Bluetooth: 2.402 – 2.480gHz
Moc nadajnika Bluetooth: Max. 4dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, /4 DQPSK, 8DPSK

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *