Home Newsy Dzisiejsza aktualizacja systemu do iOS 11 bez niektórych funkcji
Dzisiejsza aktualizacja systemu do iOS 11 bez niektórych funkcji
0

Dzisiejsza aktualizacja systemu do iOS 11 bez niektórych funkcji

0

Już dzisiaj wieczorem prawdopodobnie o 19:00 czasu polskiego na serwerach Apple w oficjalnym kanale dystrybucji znajdą się najnowsze wersje systemów w tym wyczekiwany mocno iOS 11. Niestety na pokładzie tej platformy w dniu dzisiejszym nie znajdą się wszystkie nowości funkcjonalne jakimi Apple chwaliło się w czerwcu podczas konferencji WWDC 2017.

Oprogramowanie co oczywiste będą mogli zainstalować wszyscy ci użytkownicy, którzy posiadają kompatybilne urządzenia, choć starsze modele ze względu na leciwe procesory i małą pamięć RAM mogą mieć problemy ze stabilną obsługą najnowszego oprogramowania.

Wiadomo już, że w pierwszej jego wersji nie pojawią się zestawy ikon emoji zgodne ze standardem Unicode 10. Zaprezentowany w czerwcu nowy standard zawiera między innymi świeże grafiki, wśród których można znaleźć wizerunek elfa, syreny, dinozaura, jeża, czy pieroga.

Oficjalnie także wiadomo, że braki dotyczyć mają również usługi, której Apple poświęciło trochę czasu podczas czerwcowego wystąpienia. Mowa o Apple Pay Cash, czyli możliwości przesyłania pieniędzy za pomocą aplikacji iMessage pomiędzy jej użytkownikami. Jak informuje kalifornijska firma funkcja ta pojawi się późną jesienią wraz z jedną z większych aktualizacji.

Mówi się, że Apple już pracuje nad aktualizacją swojego systemu, a dokładnie nad wersją iOS 11.1, która jak się szacuje pojawi się wraz z debiutem rynkowym iPhone’a X, czyli na początku listopada. To prawdopodobnie wówczas wspomniane wyżej opcje zostaną udostępnione użytkownikom, a także wsparcie dla bezprzewodowego ładowania nowych modeli jabłkowej słuchawki.

Źródło: MacRumors

 

Dzisiejsza aktualizacja systemu do iOS 11 bez niektórych funkcji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)