Home Newsy Drugie bety systemów od Apple już dostępne
Drugie bety systemów od Apple już dostępne
0

Drugie bety systemów od Apple już dostępne

0

Wczoraj wieczorem na serwerach Apple deweloperzy posiadający płatne konta mogli znaleźć kolejne, drugie już wersje poglądowe systemów macOS 10.13.4, iOS 11.3 praz tvOS 11.3. Te same pliki powinny jeszcze dziś trafić do rąk osób uczestniczących w programie publicznych testów. Największych zmian po raz kolejny doczekał się system mobilny dedykowany iPhone’om oraz iPadom. W ustawieniach oprogramowania w zakładce akumulatora znalazła się zapowiadana przez Apple opcja kondycji baterii, gdzie ręcznie wyłączyć można funkcję spowalniania urządzenia. Opcja ta póki co znajduje się w fazie beta. W systemie iOS 11.3 beta 2 pojawił się również nowy framework ClassKit przeznaczony dla aplikacji edukacyjnych przeznaczonych dla szkół.

Do mniejszych zmian można zaliczyć nowy ekran powitalny w App Store, czy usprawnienia działania programu Skype, czy aplikacji Podcasty.

W przypadku systemu macOS 10.13.4 mamy do czynienia głównie z poprawkami błędów i stabilności działania. Apple także zmieniło nazwę aplikacji iBooks na Books.

System tvOS 11.3 doczekał się wsparcia dla AirPlay 2, naprawiono również działania przycisku Start/Stop w pilocie dedykowanym przystawce telewizyjnej.

Źródło: Apple

 

Drugie bety systemów od Apple już dostępne

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *