Home Newsy Dostępne w ofercie firmy Apple nowe akcesoria dla MacBooków
Dostępne w ofercie firmy Apple nowe akcesoria dla MacBooków
0

Dostępne w ofercie firmy Apple nowe akcesoria dla MacBooków

0

Dostępne w ofercie firmy Apple nowe akcesoria dla MacBooków.

W ofercie firmy Apple poza nowymi MacBookami Pro pojawiły się także akcesoria przeznaczone dla tych komputerów.

Zasilacz 140 watowy został wyceniony na 499 zł. Czas oczekiwania to około 4 tygodnie.

„Zasilacz USB-C o mocy 140 W szybko i sprawnie ładuje Twoje urządzenie w domu, w biurze i w podróży. Jest zgodny z wieloma różnymi przewodami USB-C do ładowania. Apple zaleca używanie go z 16-calowym MacBookiem Pro (2021 r.) za pomocą przewodu z USB-C na MagSafe 3 lub przewodu USB-C do ładowania. Pozwala to skorzystać z opcji szybkiego uzupełniania energii – od 0 do 50 procent w około 30 minut.”

Zasilacz o mocy 67 watów został wyceniony na 299 zł. Dostawa przewidziana jest maksymalnie w ciągu 14 dni.

„Zasilacz USB-C o mocy 67 W szybko i sprawnie ładuje Twoje urządzenie w domu, w biurze i w podróży. Jest zgodny z wieloma różnymi urządzeniami i przewodami do ładowania wyposażonymi w złącze USB-C. Apple zaleca używanie go z 13-calowym MacBookiem Pro (z 2016 r. lub nowszym) lub 14-calowym MacBookiem Pro z czipem Apple M1 Pro.”

Przewód z USB-C na MagSafe 3 o długości 2 metrów został wyceniony na 249 zł. Pierwsze dostawy przewidziane są na początek przyszłego tygodnia.

„Ten 2-metrowy przewód do ładowania jest zakończony magnetycznym złączem MagSafe 3, które naprowadza wtyczkę na gniazdo zasilania MacBooka Pro i ułatwia jej podłączenie. Za pomocą przewodu do ładowania oraz zgodnego zasilacza USB-C możesz wygodnie i szybko ładować MacBooka Pro z gniazdka elektrycznego. Magnesy są wystarczająco silne, żeby uniemożliwić większość przypadkowych rozłączeń. Jednak w przypadku potknięcia się o przewód wtyczka od razu wypada z portu MacBooka Pro, zapobiegając jego uszkodzeniu. Podczas ładowania urządzenia dioda LED świeci się na pomarańczowo. Kolor zielony wskazuje, że jest ono w pełni naładowane. A dzięki wytrzymałej plecionej konstrukcji przewód jest bardzo trwały.”

 

Dostępne w ofercie firmy Apple nowe akcesoria dla MacBooków.

5/5 - (1 vote)
Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *