Home Newsy Dostępna klawiatura MX Keys i mysz MX Master 3 w wersji na iPada i Maca
Dostępna klawiatura MX Keys i mysz MX Master 3 w wersji na iPada i Maca
0

Dostępna klawiatura MX Keys i mysz MX Master 3 w wersji na iPada i Maca

0

Dostępna klawiatura MX Keys i mysz MX Master 3 w wersji na iPada i Maca.

 

Firma Logitech poinformowała dziś o premierze myszki MX Master 3 i klawiaturze MX Keys dla komputerów Mac. Zestaw jest tak dostosowany aby zapewnić jak najlepsze uzupełnienie ekosystemu Apple. Ma to pomóc w efektywnej pracy milionom użytkowników iPadów i Maców. Mysz i klawiatura w kolorze Space Gray mają być dostępne w Polsce pod koniec sierpnia 2020 roku.

Mysz Logitech MX Master 3 dla Maca.

To zaawansowana bezprzewodowa mysz, która została stworzona, aby wzmocnić Maca i iPada dzięki charakterystycznym funkcjom serii Master. W tym przewijaniu za pomocą magnetycznej rolki nowej generacji i udoskonalonej ergonomii pozwalającej bez wysiłku uzyskać dostęp do wszystkich przycisków. Czujnik Darkfield 4000dpi pozwala śledzić praktycznie każdą powierzchnię. W tym nawet szkło, i trafić za każdym razem odpowiedni piksel podczas pracy nad szczegółowymi projektami. Korzystając z aplikacji, można będzie zaprogramować mysz pod kątem wykonywanej pracy dla Adobe, Google Chrome, Safari i niezliczonych innych programów. Akumulator MX Master 3 dla komputerów Mac może działać do 70 dni i może być ładowany podczas użytkowania.

Klawiatura MX Keys dla Maca.

Klawisze zostały zaprojektowane w układzie Mac, aby zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia z pisania na przyciskach o niskim profilu. Dodatkowo została ona wyposażona w inteligentne podświetlenie, dzięki któremu gdy zbliżasz ręce do klawiatury, dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia. Wyposażona jest w ładowanie przez USB-C. Możliwe jest łatwe przełączanie pomiędzy MacBookiem, iPadem czy iPhonem.

 

Dostępna klawiatura MX Keys i mysz MX Master 3 w wersji na iPada i Maca.

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.