Home Newsy Do linii słuchawek JBL dedykowanych dzieciom dołącza właśnie nowy model – JBL Jr 460 NC.
Do linii słuchawek JBL dedykowanych dzieciom dołącza właśnie nowy model – JBL Jr 460 NC.
0

Do linii słuchawek JBL dedykowanych dzieciom dołącza właśnie nowy model – JBL Jr 460 NC.

0

Do linii słuchawek JBL dedykowanych dzieciom dołącza właśnie nowy model – JBL Jr 460 NC. To propozycja atrakcyjna pod każdym względem – wizualnie, funkcjonalnie i technologicznie. Warto przyjrzeć się jej z bliska.

JBL Jr 460 NC to bezpieczny dźwięk JBL pozbawiony hałasu! Doskonały sposób, żeby zadbać o swoje dziecko podczas podróży, w trakcie nauki w domu i w innych okolicznościach. To niezwykle stylowe słuchawki z bezpiecznym dźwiękiem JBL. Są dopasowane do dziecięcych uszu i główek. Wygodne i łatwe w użyciu nawet dla najmłodszych. To bezpieczna nauka, zabawa i odkrywanie, dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB oraz przyjaznym dla dzieci i bezpiecznym materiałom, które nie ulegają uszkodzeniu ani nie pękają.

Słuchawki JBL Jr 460 NC zapewniają do 20 godzin czasu odtwarzania z włączoną funkcją aktywnej redukcji hałasu i nawet 30 godzin z wyłączoną funkcją ANC. Dzięki niezwykle prostemu i łatwemu w obsłudze sterowaniu, dzieci mają pełną kontrolę nad słuchawkami i odtwarzanymi treściami. Dodatkowo odłączany przewód audio zapewnia swobodę wyboru i umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i czasie, nawet po rozładowaniu się akumulatora.

Natomiast połączenie wielopunktowe to wygoda bezprzewodowego połączenia dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth i możliwość szybkiego przełączania się z jednego urządzenia na drugie. Dodatkowo funkcja szybkiego parowania Google sprawia, że słuchawki JBL Jr 460 NC automatycznie łączą się z urządzeniem z systemem Android. Można również sparować wiele urządzeń, dotykając ich ekranów.

Model JBL Jr 460 NC dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych, a w sprzedaży pojawi się już pod koniec września bieżącego roku.

Do linii słuchawek JBL dedykowanych dzieciom dołącza właśnie nowy model – JBL Jr 460 NC.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.