D-Link prezentuje wewnętrzną i zewnętrzną kamerę Wi-Fi 2K QHD z algorytmami AI
0

D-Link prezentuje wewnętrzną i zewnętrzną kamerę Wi-Fi 2K QHD z algorytmami AI

0

D-Link, światowy lider w technologiach sieciowych, wprowadza do oferty dwie kamery – wewnętrzną kamerę Wi-Fi mydlink 2K QHD (DCS-8350LH) oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi mydlink (DCS-8620LH). Nowe urządzenia są łatwe w konfiguracji i zapewniają zdalne monitorowanie pomieszczeń, jak też obszarów na zewnątrz domu lub małego biura.

Obydwie kamery pracują w rozdzielczości 2K QHD, czyli czterokrotnie wyższej niż standardowa rozdzielczość HD. Zapewniają całodobowy monitoring i nagrywanie wideo zdarzeń z niezrównaną szczegółowością i klarownością. Zintegrowany podgląd nocny umożliwia monitorowanie w odległości do 7 m, nawet w całkowitej ciemności. To bardzo przydatna funkcja w sezonie zimowym.

Po wykryciu ludzi, tlenku węgla lub dźwięku czujnika dymu, wewnętrzna kamera DCS-8350LH natychmiast wysyła ostrzeżenie i rozpoczyna rejestrację wideo lub uruchamia alarm. Zintegrowana w kamerze DCS-8620LH technologia z algorytmami sztucznej inteligencji wykrywa osoby, odróżniające je od innych obiektów. Po wykryciu zbitego szkła powiadomi użytkowników i rozpocznie nagrywanie wideo lub włączy alarm, aby pomóc odstraszyć intruzów i chronić mienie. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa o stopniu ochrony IP65 umożliwia pracę w trudnych warunkach atmosferycznych na zewnątrz budynków.

W obydwu modelach kamer wbudowano mikrofon i głośnik. Dzięki temu użytkownicy mogą rozmawiać z członkami rodziny i jednocześnie oglądać ich na ekranie. Głośnik DCS-8620LH pełni także funkcję syreny o głośności 90dB, odstraszając intruzów, gdy kamera wykryje nietypową aktywność.

Kamery można szybko i łatwo skonfigurować w aplikacji mydlink przeznaczonej na smartfony lub tablety. Po skonfigurowaniu użytkownicy mogą korzystać z podglądu i zarządzać kamerami z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Ponadto wygodna funkcja Sceny umożliwia szybkie włączanie lub wyłączanie powiadomień o wykryciu zdarzeń, gdy użytkownicy znajdują się w domu, z dala od niego lub podczas snu.

 

4.5/5 - (2 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *