Czego można spodziewać się po nowym iPadzie Air, który ma niedługo wejść na rynek?
0

Czego można spodziewać się po nowym iPadzie Air, który ma niedługo wejść na rynek?

0

Oprócz nowej linii iPadów Pro, w tym roku pojawi się także nowy iPad Air. Prawdę mówiąc, może to być największa aktualizacja tej linii iPadów w historii. Apple planuje po raz pierwszy model z dużym wyświetlaczem. Oto trzy rzeczy, których można się spodziewać po nowym urządzeniu.

Nowy projekt iPad Air

W 2020 roku Apple przeprojektowało iPada Air. Wyposażono go w 10,9-calowy wyświetlacz i płasko zakończony design podobny do iPada Pro. W tym roku firma planuje zachować ten sam typ projektowania, ale także rozszerzyć projekt o nowy format.

Według wielu raportów, w tym Bloomberga, Apple wprowadzi w tym roku nowy model iPad Air o przekątnej ekranu 12,9 cala. To będzie pierwszy raz, kiedy iPad Air będzie dostępny w dwóch rozmiarach. Ten sam podział jest w linii iPadów Pro. 12,9-calowy iPad Air będzie korzystał z tej samej technologii LCD co model 10,9-calowy.

Większe wyspa na obiektyw

Nowe modele iPad Air będą miały prawdopodobnie zmienioną wypukłość aparatu. Obecnie iPad Air ma pojedyncze, okrągłe wycięcie na aparat z tyłu. Nowa wypukłość aparatu będzie miała pionowy design. Aparat i lampa błyskowa będą umieszczone w tej samej wyspie, zwiększając wielkość wystającego elementu. Obecnie iPad Air nie posiada lampy błyskowej. Na ten moment nie ma informacji, dlaczego Apple planuje dokonać tej zmiany poza dodaniem lampy błyskowej. Może to oznaczać, że Apple ma inne nowe funkcje aparatu, które wymagają nowego projektu.

Nie będzie nowej Magic Keyboard dla iPad Air

Jak donosi Mark Gurman z Bloomberga, nowa klawiatura Magic będzie dostępna wyłącznie dla linii iPadów Pro. Linia iPad Air – obejmująca zarówno modele 10,9-calowe, jak i 12,9-calowe – będzie kompatybilna z obecną klawiaturą Magic. Jest to w zasadzie sposób Apple na dostarczenie kolejnego powodu, aby zdecydować się na droższy iPad Pro.

 

Planujesz kupić nowego iPada w 2024 roku? Daj znać na co się zdecydujesz!

 

źródło: 9to5mac.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *