Home Newsy Ciekawe etui do słuchawek AirPods
Ciekawe etui do słuchawek AirPods

Ciekawe etui do słuchawek AirPods

0

Jeszcze w zeszłym roku podczas wrześniowej konferencji Apple zaprezentowało światu ciekawe akcesoria, które dawały wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania. Była to ładowarka AirPower oraz etui do słuchawek AirPods. Od czasu prezentacji minął już prawie rok, a gadżetów tych próżno jest szukać w ofercie kalifornijskiej firmy.

Najnowsze plotki głoszą, że oba te produkty pojawią się na sklepowych półkach we wrześniu tego roku. Można już teraz jednak porozglądać się za alternatywnymi propozycjami, które zaczynają zalewać rynek. Jedną z ciekawszych jest produkt nazwany przez twórców AirPlus będący gumowym etui do wspomnianych słuchawek od Apple dającym wsparcie dla bezprzewodowego ładowania.

Akcesorium wyceniono na 30 dolarów, choć jeśli złoży się zamówienie do dnia 20 lipca cena wyniesie jedyne 15 dolarów amerykańskich. Etui oferowane jest w sześciu kolorach. Wśród nich znaleźć można czerwony, różowy, czarny, czy biały. W tylnej części znajduje się nawet mocowanie na klucze. Produkt można znaleźć na stronie.

Źródło: Onetech

 

Ciekawe etui do słuchawek AirPods

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *