Ciekawa współpraca Huawei z Coyote, firmy znanej z ciekawych rozwiązań pomagających uniknąć mandatów
Ciekawa współpraca Huawei z Coyote, firmy znanej z ciekawych rozwiązań pomagających uniknąć mandatów
0

Ciekawa współpraca Huawei z Coyote, firmy znanej z ciekawych rozwiązań pomagających uniknąć mandatów

0

Coyote System Polska podjął współprace z firmą Huawei, w ramach której przy zakupie smartfona Huawei Y6 Pro, można otrzymać półroczny abonament premium na najnowszą aplikację iCoyote.

Smartfon Huawei Y6 Pro ma nie tylko dobrą specyfikację, jego największy atutem jest bateria o pojemności aż 4000 mAh. Huawei Y6 Pro został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD. Smartfon pracuje na czterordzeniowym procesorze MediaTek MT6735P o takowaniu 1.3 GHz z 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Do dyspozycji użytkownika znajduje się także 13 MP aparat główny oraz 5 MP kamerka do wideorozmów. Ponadto na wyposażeniu Huawei Y6 Pro znajdą się podstawowe moduły łączności, w tym: modem LTE oferujący pobieranie danych z prędkością do 150 Mbps, Bluetooth 4.0, a także podwójny slot kart microSIM (pierwsza z nich wspiera standard LTE).

Do każdego smartfona Huawei Y6 Pro dodawana jest najnowsza aplikacja iCoyote w wersji premium na okres 6 miesięcy. Coyote to społecznościowy system informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym, który od ponad 10 lat ostrzega kierowców w Europie. Użytkownicy wymieniają się informacjami o aktualnej sytuacji na drodze zgłaszając zaobserwowane zagrożenia. Unikalny system weryfikacji zgłaszanych zdarzeń oraz użytkowników (każdy z nich ma określoną liczbę gwiazdek, od 0 do 3) wyłapuje nieprawdziwe ostrzeżenia oraz niesumiennych kierowców. Dzięki temu system zachowuje swoją wiarygodność. Społeczność Coyote tworzy już ponad 5 milionów użytkowników, którzy miesięcznie zgłaszają 2,4 miliony kontroli prędkości oraz 7,5 miliona utrudnień drogowych. Oprócz systemu ostrzegania, klient ma do dyspozycji precyzyjną nawigację oraz dokładne mapy Here na Polskę i całą Europę.

Zestaw jest już dostępny w wybranych punktach sprzedaży. Ruszyła także kampania promocyjna w radiu. Cena pakietu Huawei Y6 Pro wraz z voucherem na aplikację iCoyote to 799 złotych. Cena obowiązuje do wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *