Home Newsy Bezprzewodowa transmisja dźwięku na urządzeniach Philips TV & Sound
Bezprzewodowa transmisja dźwięku na urządzeniach Philips TV & Sound
0

Bezprzewodowa transmisja dźwięku na urządzeniach Philips TV & Sound

0

Firma Philips wyposaża swoje urządzenia w system bezprzewodowej transmisji dźwięku DTS Play-Fi. Pierwszymi produktami oferującymi takie wsparcie są najnowsze telewizory Philips OLED 805/ 855/ 865. Docelowo system pojawi się we wszystkich tegorocznych modelach marki opartych na Androidzie, zaś telewizory z oferty na 2019 r. będą dawać możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania w drugiej połowie roku. W tym samym czasie Philips TV & Sound planuje wprowadzić system DTS Play-Fi do swoich soundbarów oraz głośników bezprzewodowych.

Marka Philips informuje, że wszystkie jej produkty zyskają możliwość bezprzewodowego łączenia się i wspólnego odtwarzania treści w ramach usługi multiroom w oparciu o DTS Play-Fi. Jest to nowoczesny i otwarty system przesyłu sygnału audio pozwalający na bezprzewodowe odtwarzanie i kontrolowanie muzyki w całym domu, w każdym pomieszczeniu i z każdego głośnika. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi platformami streamingowymi DTS Play-Fi umożliwia też bezstratną transmisję audio w wysokiej jakości oraz bez opóźnień. W ten sposób kompatybilne produkty, takie jak telewizory, urządzenia przenośne, soundbary i głośniki, tworzą kompletny system rozrywki w całym domu, płynnie współdziałając ze sobą.

Jesienią tego roku marka Philips TV & Sound planuje również wprowadzenie nowej gamy soundbarów i głośników bezprzewodowych opartych na DTS Play-Fi. W ten sposób konsumenci będą mogli samodzielnie stworzyć kompletny, łatwy w obsłudze i płynnie działający system strumieniowego przesyłania dźwięku w całym domu.

Bezprzewodowa transmisja dźwięku na urządzeniach Philips TV & Sound

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *