Home Newsy Apple wypuszcza iOS 15.6 dla wszystkich użytkowników
Apple wypuszcza iOS 15.6 dla wszystkich użytkowników
0

Apple wypuszcza iOS 15.6 dla wszystkich użytkowników

0

Kilka miesięcy po udostępnieniu wersji beta 1 iOS 15.6, Apple w końcu udostępnia tę aktualizację wszystkim użytkownikom, tak samo iPadOS 15.6. W przeciwieństwie do poprzednich wersji, nie ma wielu nowych funkcji dla iPhone’ów i iPadów, ponieważ Apple koncentruje się na iOS 16 i iPadOS 16.

Aktualizacje iOS 15.6 i iPadOS 15.6 można pobrać bezpłatnie, a oprogramowanie jest dostępne na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia>Ogólne>Aktualizacja oprogramowania.

Ponieważ Apple kończy prace rozwojowe w systemach operacyjnych iOS 15 i iPadOS 15, iOS 15.6 ma niewielką skalę i wprowadza kilka nowych funkcji i poprawek.

  • Aplikacja telewizyjna dodaje opcję ponownego uruchomienia trwającej już gry sportowej na żywo oraz wstrzymania, przewijania do tyłu lub do przodu.
  • Rozwiązuje problem polegający na tym, że Ustawienia mogą nadal wyświetlać informację, że pamięć urządzenia jest pełna, nawet jeśli jest dostępna.
  • Rozwiązuje problem, w wyniku którego urządzenia brajlowskie spowalniają lub przestają odpowiadać podczas nawigowania po tekście w Mail.
  • Rozwiązuje problem w Safari, w którym karta może powrócić do poprzedniej strony.

Możliwe, że iOS 15.6 i iPadOS 15.6 będą jednymi z ostatnich aktualizacji systemów operacyjnych iOS 15 i iPadOS 15, ponieważ Apple koncentruje się teraz na aktualizacjach iOS 16 i iPadOS 16, które mają zostać wprowadzone jesienią tego roku.

źródło: macurmors.com 9to5mac.com

Apple wypuszcza iOS 15.6 dla wszystkich użytkowników

5/5 - (1 vote)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.