Apple wypuszcza drugą wersję tvOS 17.2 dla programistów
0

Apple wypuszcza drugą wersję tvOS 17.2 dla programistów

0

Apple udostępniło programistom drugą wersję nadchodzącego systemu tvOS 17.2 w celach testowych.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać aktualizację tvOS 17.2, wyrażając zgodę na wersję beta w aplikacji Ustawienia na Apple TV. Wymagane jest zarejestrowane konto programisty.

Aktualizacje tvOS są często mniejsze w porównaniu z innymi aktualizacjami.  Skupiają się one głównie na poprawkach błędów i mniejszych ulepszeniach. Jednak tvOS 17.2 wprowadza odnowioną aplikację „Apple TV”.

Aplikacja zawiera teraz pasek boczny. Znajdują się na nim treści zarówno z usług Apple, jak i usług przesyłania strumieniowego, które integrują się z funkcją Watch Now w systemie tvOS. W górnej części paska bocznego znajdują się dedykowane sekcje. Dotyczą one wyszukiwania, oglądania, Apple TV+, karnetu sezonowego MLS, sportu, sklepu i biblioteki, a także dedykowane sekcje dla usług przesyłania strumieniowego, takich jak ABC, CBS, Comedy Central, Hulu, ESPN, Discovery, Peacock, Prime Video i nie tylko.

Kliknięcie dowolnej usługi przesyłania strumieniowego wyświetli treści dostępne w tej usłudze. Dostępna jest także nowa sekcja Moja telewizja, która zastępuje „Moje kanały”.

Oczekuje się, że tvOS 17.2 zostanie wydane w przyszłym tygodniu wraz z iOS 17.2.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *