Apple wprowadza interaktywny program pytań i odpowiedzi „Ask Apple” dla programistów
0

Apple wprowadza interaktywny program pytań i odpowiedzi „Ask Apple” dla programistów

0

Apple wprowadziło dziś nową funkcję „Ask Apple”. Ma ona umożliwić programistom uzyskanie pomocy przy tworzeniu aplikacji od inżynierów i ekspertów Apple. Dzięki tej funkcji programiści mogą uzyskać mnóstwo informacji. Począwszy od wdrażania nowych funkcji beta, aktualizacjach wprowadzonych na WWDC, adaptacji Dynamic Island i wiele innych.

Deweloperzy będą mogli zadawać pytania członkom zespołu Apple za pomocą pytań i odpowiedzi dostarczanych przez Slack lub w 25-minutowych sesjach „office hour” jeden na jednego. Programiści mogą rozmawiać z inżynierami i projektantami Apple, którzy skupiają się na tworzeniu aplikacji wykorzystujących najnowsze technologie Apple.

„Słuchaliśmy opinii programistów z całego świata na temat tego, co będzie dla nich najbardziej pomocne podczas tworzenia innowacyjnych aplikacji. Zauważyliśmy zwiększony apetyt na indywidualne wsparcie i rozmowy z ekspertami Apple.” To słowa Susan Prescott, Pani wiceprezes Apple ds. relacji z programistami na całym świecie oraz marketingu w przedsiębiorstwach i edukacji. „Nasz zespół jest zaangażowany w ciągłe rozwijanie naszego wsparcia dla naszej zróżnicowanej globalnej społeczności programistów i cieszymy się, że możemy zaoferować Ask Apple jako kolejny nowy zasób”.

Ask Apple to darmowa funkcja z rejestracją dostępną dla wszystkich członków Apple Developer Program i Apple Developer Enterprise Program. Pierwszy pokaz możliwości Ask Apple będzie dostępny od 17 do 21 październik. Zapisy będą dostępne na stronie dewelopera Apple.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.