Home Newsy Apple ustawia premierę serialu „Little America” na 17 stycznia
Apple ustawia premierę serialu „Little America” na 17 stycznia
0

Apple ustawia premierę serialu „Little America” na 17 stycznia

0

Apple wyda cały serial „Little America” 17 stycznia, zamiast co tydzień wydawać nowe odcinki, tak jak miało to miejsce w przypadku większości innych programów.

„Little Ameria” to antologia, która „wychodzi poza nagłówki gazet, aby ożywić zabawne, romantyczne, serdeczne i zaskakujące historie imigrantów w Ameryce” – mówi Apple.

Apple opublikowało nazwę i opis ośmiu odcinków, które dostępne będą wraz ze styczniową premierą:

  • „Kierownik”  – w wieku 12 lat Kabir musi nauczyć się samodzielnie prowadzić motel w Utah, gdy jego rodzice są deportowani z powrotem do Indii.
  • „The Jaguar”  – Marisol, nieudokumentowana nastolatka z Meksyku, porusza się po niespotykanym świecie rywalizacji w squasha z pomocą swojego trenera, który inspiruje ją do wielkich marzeń na boisku i poza nim.
  • „Kowboj”  – Iwegbuna, student ekonomii z małej wioski w Nigerii, stara się przystosować do życia w Oklahomie, ale zyskuje pewność siebie i więź z domem, stając się częścią kultury, którą najbardziej podziwiał jako dziecko: kowboje .
  • „Cisza”  – 10-dniowe rekolekcje cichej medytacji Sylviane przybiera nieoczekiwany obrót, gdy rozwija uczucia do mężczyzny, z którym dzieliła wszystko oprócz słów.
  • „Syn”  – kiedy Rafiq ucieka ze swojego domu w Syrii po tym, jak jego ojciec odkrywa, że ​​jest gejem, musi uciekać, dopóki nie znajdzie swojego „domu” w mało prawdopodobnym miejscu.
  • „The Baker” – Beatrice, jedyna z jej 22 rodzeństwa wysłana z Ugandy na studia w USA, próbuje osiągnąć własną wersję American Dream, sprzedając swoje ciasteczka z kawałkami czekolady z koszyka na głowie.
  • „Zwycięzcy Grand Prix Expo”  – singapurska samotna matka wygrywa all-inclusive rejs po Alasce – pozwalając jej i jej dwójce dzieci doświadczyć smaku dobrego życia podczas emocjonalnie katatycznej podróży.
  • „Skała” – Faraz nie będzie się powstrzymywać przed budową domu dla swojej irańskiej rodziny, w tym próbą usunięcia ogromnej skały z skądinąd doskonałej nieruchomości w Yonkers.

Apple zaczyna budować katalog programów na pierwszą połowę 2020 roku. Pierwsze sezony, takih seriali jak „The Morning Show” i „See”, zaczynają się kończyć lub już się zakończyły.

Apple ustawia premierę serialu „Little America” na 17 stycznia

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!