Apple udostępnia Safari Technology Preview 182 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności
0

Apple udostępnia Safari Technology Preview 182 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

0

Apple udostępniło nową aktualizację Safari Technology Preview. Jest to eksperymentalna przeglądarka, którą Apple wprowadziło po raz pierwszy w marcu 2016 r. Firma zaprojektowała ją aby przetestować funkcje, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach przeglądarki Safari.

Aktualizacja zawiera poprawki i aktualizacje CSS, formularzy, HTML, JavaScript, ładowania, multimediów, renderowania, przewijania, przechowywania, SVG, tekstu, internetowego interfejsu API, zestawu internetowego, inspektora sieciowego i WebRTC.

Obecna wersja jest kompatybilna z komputerami z systemem macOS Ventura i macOS Sonoma.

Aktualizacja jest dostępna w Preferencjach systemowych lub Ustawieniach systemu dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wydaniu aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview.

Celem Apple jest zebranie opinii od programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. ‌Safari Technology Preview‌ może działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari. Pomimo jej przeznaczenia dla programistów, do pobrania nie wymaga konta programisty.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *