Apple udostępnia programistom trzecie wersje beta iOS 17.2 i iPadOS 17.2
0

Apple udostępnia programistom trzecie wersje beta iOS 17.2 i iPadOS 17.2

0

Apple udostępniła programistom trzecie wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 17.2 i iPadOS 17.2 w celach testowych.

Zarejestrowani programiści mogą zapisać się do wersji beta. Wystarczy otworzyć aplikację Ustawienia, przejść do sekcji Aktualizacja oprogramowania, wybrać opcję „Aktualizacje wersji beta” i włączyć wersję beta dla programistów. Do pobrania i zainstalowania wersji beta wymagany jest identyfikator Apple ID powiązany z kontem programisty.

Największą nowością w iOS 17.2 jest aplikacja Dziennik, za pomocą której można zapisywać codzienne czynności i przemyślenia. Apple udostępnia także sugestie tematów na podstawie słuchanej muzyki, odwiedzanych miejsc i spotykanych osób. Wpisy do dziennika obsługują zdjęcia, nagrania głosowe i informacje o lokalizacji, a aplikacja jest uporządkowana według daty wpisu.

W Apple Music dostępna jest lista Ulubione. Ponadto firma dodała obsługę wspólnych list odtwarzania.

Można także używać naklejek do odpowiadania na wiadomości iMessage po długim naciśnięciu dymku czatu w aplikacji Wiadomości. Dostępna jest także obsługa wyjątkowo bezpiecznej opcji weryfikacji klucza kontaktowego iMessage. Przycisk akcji w iPhonie 15 Pro obsługuje teraz funkcję Tłumacz w systemie iOS 17.2 oraz. Dostępne są także nowe widżety pogody i zegara.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *