0

Apple udostępnia piątą betę iOS 6.1 developerom

0

iOSDzisiejszego ranka, Apple udostępniło w końcu piątą już z kolei betę systemu iOS 6.1 developerom, kontynuując fazę testów kolejnej generacji platformy na urządzenia mobilne. Najnowsza wersja przynieść ma sporo dodatkowych opcji, między innymi rozbudowane funkcje mapowania, integrację z prywatnym asystentem Siri oraz zdecydowaną poprawę wydajności.

Chociaż według pogłosek, obecna edycja testowa miała być już ostateczną, co jednocześnie wróżyłoby szybkie wypuszczenie wersji finalnej dla klientów końcowych, to jak się okazuje, Apple planuje przygotować przynajmniej jeszcze jedną betę.

Zbierając razem wszystkie nowinki, które pojawiły się w poszczególnych wersjach developerskich, dochodzimy do wniosku, że iOS 6.1 zaoferuje nam naprawdę wiele dodatkowych opcji. Oprócz tych wspomnianych liczyć możemy także na wbudowaną integrację z Facebookiem, poprawioną aplikację map od Apple, dostęp do Photo Stream oraz Passbooka, nowe usługi w iCloud oraz możliwość kupowania biletów do kina poprzez Siri!

Informacja o wypuszczeniu następnej bety w niedalekiej przyszłości powoduje, że premiera ostatecznej wersji iOS 6.1 trochę się przesunie – z całą pewnością doczekamy się jej jednak w tym roku!

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *