Apple udostępnia program Self Service Repair w Europie
0

Apple udostępnia program Self Service Repair w Europie

0

Klienci w Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech mogą kupować oryginalne części i narzędzia Apple.

Osiem europejskich krajów doczekało się programu Self Service Repair od Apple. Od dzisiaj, mieszkańcy Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch mogą uzyskać oryginalne części i narzędzia Apple wraz z instrukcją naprawy. Samodzielna naprawa usterek będzie możliwa w urządzeniach: iPhone 12, 13 oraz Mac z czipem Apple.

Dzięki Self Service Repair klienci mogą sami naprawić swoje urządzenia za pomocą części i narzędzi, z których korzystają specjaliści w sklepach Apple Store i autoryzowanych serwisach Apple. W ofercie znajduje się ponad 200 różnych części i narzędzi z instrukcją naprawy.

Co prawda, dyrektor operacyjny Apple, Jeff Wiliams, uważa, że produkty Apple są bardzo wytrzymałe. Dodaje jednak „Jeśli jednak naprawa jest konieczna, chcemy, by klienci mogli ją wykonać w bezpieczny i efektywny sposób. Z radością więc uruchamiamy program Self Service Repair w Europie, udostępniając naszym klientom oryginalne części, narzędzia i instrukcje Apple”.

źródło: apple.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *