Home Newsy Apple udostępnia nową wersję oprogramowania dla AirPods Pro
Apple udostępnia nową wersję oprogramowania dla AirPods Pro
0

Apple udostępnia nową wersję oprogramowania dla AirPods Pro

0

Firma Apple udostępniła w dniu dzisiejszym nowe uaktualnienie oprogramowania dla słuchawek AirPods Pro. Aktualizacja zastępuje naturalnie poprzednie uaktualnienie układu, czyli wersje oznaczone numerem 2C54 lub 2B588 do najnowszej wersji – 2D15.

W momencie pisania tego artykułu nie ma informacji na temat nowości i zmian, które zawarte zostały w najnowszej wersji oprogramowania układu AirPods’ów Pro. Wiele osób skarżyło się jednak na spadek jakości wbudowanej funkcji aktywnej eliminacji hałasu we wcześniejszej wersji aktualizacji – bardzo możliwe, że Apple właśnie naprawiło to w tej wersji.

Słuchawki AirPods mają to do siebie, że nie ma możliwości „wymuszenia” ich aktualizacji z poziomu iPhone’a, lub innego urządzenia od Apple. Umieszczenie słuchawek w etui ładującym i podłączenie AirPods Pro do źródła ładowania, a następnie sparowanie ich z iPhone lub iPadem powinno wywołać wymuszenie aktualizacji, jednak nie jest to rozwiązanie, które zawsze działa – słuchawki prędzej czy później same doprowadzą do przeprowadzenia aktualizacji.

Apple udostępnia nową wersję oprogramowania dla AirPods Pro

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!