Apple świętuje Miesiąc Serca z wyzywaniami na Apple Watch
0

Apple świętuje Miesiąc Serca z wyzywaniami na Apple Watch

0

Aby uczcić Miesiąc Serca, Apple promuje nowe wyzwanie dotyczące aktywności Apple Watch oraz informacje dotyczące stylu życia z badania Apple Heart and Movement Study.

Firma Apple udostępniła dziś komunikat prasowy na temat Miesiąca Serca i tego, co firma robi, aby wspierać  użytkowników w Stanach Zjednoczonych, aby pozostali oni w ruchu i byli poinformowani na temat swojego stanu zdrowia.

„„W Apple mocno wierzymy, że jeśli możesz przekazać ludziom informacje o ich zdrowiu, możesz zmienić trajektorię ich dobrego samopoczucia” – powiedział Jeff Williams, dyrektor operacyjny Apple. „Utrzymanie zdrowego serca wymaga holistycznego podejścia — czegoś, na czym skupialiśmy się od pierwszej generacji zegarka Apple Watch, z włączeniem aplikacji do aktywności i treningu oraz pomiaru tętna. Dzisiaj ludzie w każdym wieku mogą korzystać z naszych produktów i usług, aby dowiedzieć się więcej na temat zachowania zdrowia, pracy nad swoimi osobistymi celami i dobrej zabawy przy tym”.”

Na Apple Watch’u, firma oferuje nowe wyzwanie związane z aktywnością Miesiąca Serca, aby pomóc ludziom postawić swoje zdrowie na pierwszym miejscu, wypełniając 30 minut w pierścieniu Ćwiczenia 14 lutego, aby zdobyć specjalną nagrodę.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *