Home Newsy Apple rozpoczyna wysyłkę iMaca Pro
Apple rozpoczyna wysyłkę iMaca Pro
0

Apple rozpoczyna wysyłkę iMaca Pro

0

Tylko nieliczna grupa klientów może sobie pozwolić na zakup iMaca Pro, który od niedawna znajduje się już oficjalnie w ofercie kalifornijskiej firmy. Komputer nawet w standardowej konfiguracji mrozi krew w żyłach za sprawą swojej ceny, która w polskich realiach wynosi 23.999 zł. Nabywcy nie mają też co liczyć na dostawę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bowiem dopiero wczoraj Apple ropzpoczęło realizację zamówień.

Pierwsze komputery dotrą do swoich świeżo upieczonych właścicieli wprost z Szanghaju najwcześniej 28 grudnia tego roku. Należy pamiętać jednak, że w pierwszej kolejności wysyłane są komutery w podstawowej konfiguracji. Wersje mocniejsze mimo, iż zgodnie z informacją znajdują się już w salonach, to nie zanosi się na ich wysyłkę przed 24 grudnia.

Jak donoszą najświeższe raporty iMac Pro w najsłabszym wariancie z pewnością nie trafi przed świętami do nabywców z Chin, bowiem Apple ma z tą lokalizacją jakieś problemy.
Warto przypomnieć, że iMac Pro, to komputer dla profesjonalistów wyposażony w ekran o rozmiarze 27 cali i rozdzielczości 5k. Pod obudową znajdzie się mocny, w najtańszej wersji wyposażony w 8 rdzeni procesor wspierany przez 32 GB pamięci RAM. Na dane użyrtkownika przewidziano miejsce o wielkości 1 TB.

Źródło: Onetech

 

Apple rozpoczyna wysyłkę iMaca Pro

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *