Apple przedstawia macOS 15 Sequoia z funkcją iPhone Mirroring
Apple przedstawia macOS 15 Sequoia z funkcją iPhone Mirroring
0

Apple przedstawia macOS 15 Sequoia z funkcją iPhone Mirroring

0

Firma Apple ogłosiła dzisiaj na WWDC 2024 system macOS 15 o nazwie Sequoia zawierający kilka interesujących funkcji, jak dublowanie ekranu iPhone’a na Macu.

‌iPhone‌ Mirroring umożliwia przeglądanie i kontrolowanie ‌iPhone’a‌ z poziomu komputera Mac. Twój „iPhone” może zostać odzwierciedlony na komputerze Mac, pokazując wszystko, łącznie z ikonami, ekranem głównym , aplikacjami i nie tylko. Dowolną aplikację można otworzyć bezpośrednio z komputera Mac, a dźwięk z iPhone’a dociera nawet do komputera Mac. Przez cały ten czas Twój „iPhone” może pozostać zablokowany, więc nikt inny nie będzie miał do niego dostępu. Możesz nawet płynnie przeciągać i upuszczać elementy i pliki z komputera Mac na iPhone’a.

Dużą nowością, która w końcu zawita na macOS to automatyczne dopasowywanie rozmiaru okien sąsiadujących aplikacji, co pozwala prościej wykorzystać maksymalną przestrzeń ekranu.

macOS 15‌ zawiera także nową dedykowaną aplikację „Hasła”, która umożliwia zarządzanie hasłami do sieci Wi-Fi, aplikacji i stron internetowych, kodami weryfikacyjnymi i nie tylko. Hasła synchronizują się na różnych urządzeniach, a macOS korzysta z funkcji automatycznego uzupełniania, aby uzupełnić hasła w aplikacji Hasła.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *