Home Newsy Apple prezentuje nowe paski i tarcze dostępne dla Apple Watch’a
Apple prezentuje nowe paski i tarcze dostępne dla Apple Watch’a
0

Apple prezentuje nowe paski i tarcze dostępne dla Apple Watch’a

0

Firma Apple zaprezentowała nowe paski i pasujące do nich tarcze zegarków. Nowe tarcze reprezentują 22 narody na całym świecie. Tak, w tym zestawieniu brak polski.

Firma Apple wprowadza opaski z Międzynarodowej Kolekcji dla Apple Watch, zawierające 22 opaski Sport Loop z limitowanej edycji z kolorowymi wzorami, które reprezentują narody na całym świecie. Każdy pasek ma również pasującą do pobrania tarczę zegarka Stripes.

Miękkie, oddychające i lekkie opaski sportowe z kolekcji International Collection są dostępne w następujących krajach: Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, Chiny, Dania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Włochy, Jamajka, Japonia, Meksyk, Holandia , Nowa Zelandia, Rosja, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja i Stany Zjednoczone.

Dostępne od dzisiaj paski z międzynarodowej kolekcji Apple Watch Sport Loop są dostępne w rozmiarach 40 mm i 44 mm w cenie 49 USD.

Apple prezentuje nowe paski i tarcze dostępne dla Apple Watch’a

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.