Apple Premium Resseler dla klienta
1

Apple Premium Resseler dla klienta

1


Apple wyspecjalizowało specjalnych sprzedawców, których zadaniem jest pomoc klientom z doborze i zakupie produktu firmy.

Specjalnie przygotowane jednostki znane są pod nazwą Apple Premium Resseler. W wybranych punktach sprzedaży, również na terenie naszego kraju są gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące produktów Apple. Oficjalna strona Apple deklaruje, że osoby te są w stanie dostarczyć nam szczegółowych informacji na temat każdego artykułu, począwszy od komputerów Mac, przez iPhone?y, iPody, aż po torby i etui, czy najnowsze gry na Macintosha.

Dodatkowo oferują oni możliwość testowania sprzętu, i pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu. Dla tych natomiast, którzy chcieliby powiększyć swoją wiedzę na temat produktów pracownicy Premium Reeseler proponują udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez firmę Apple.

Proponując tego typu pomoc firma po raz kolejny wyznacza nowe standardy dla obsługi klienta. Po raz kolejny wyciąga pomocną dłoń w stronę nowych klientów.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *