Apple prawdopodobnie nie przywróci Touch ID do iPhonów
0

Apple prawdopodobnie nie przywróci Touch ID do iPhonów

0

Raport Bloomberga informuje o tym, że Apple testowało przywrócenie Touch ID do iPhone’a. Jednak jego ponowne dodanie nie jest prawdopodobne w najbliższym czasie.

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu „Power On” Mark Gurman z Bloomberga mówi, że Apple sprawdzało dodanie Touch ID na ekran do iPhone’a. Firma rozważała także użycie go do przycisku zasilania, podobnie jak w iPadzie Air i iPadzie mini. Ostatecznie jednak Gurman uważa, że pomimo testów, Apple raczej nie doda skanera lini papilarnych do iPhone’a.

” W ciągu ostatnich kilku lat w Apple toczyły się dyskusje na temat przywrócenia Touch ID do zaawansowanych iPhone’ów. Firma przetestowała ekranowy Touch ID, a nawet rozważała umieszczenie go na przycisku zasilania. W tym momencie wierzę jednak, że Touch ID nie wróci do flagowych iPhone’ów – przynajmniej w przewidywalnej przyszłości”

źródło: 9to5mac.com

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *