Home Newsy Apple pracuje nad połączeniem Apple TV z głośnikiem
Apple pracuje nad połączeniem Apple TV z głośnikiem
0

Apple pracuje nad połączeniem Apple TV z głośnikiem

0

Firma Apple pracuje ponoć nad nowym urządzeniem, które ma być swoistym połączeniem dekodera/przystawki Apple TV i głośnika. Sprzęt jest na chwilę obecną we wczesnej fazie rozwoju, ale sam pomysł wydaje się bardzo interesujący.

Firma pracuje nad produktem, który łączyłby dekoder Apple TV z głośnikiem HomePod. Możliwości urządzenia obejmowałyby standardowe funkcje, które aktualnie oferuje przystawka Apple TV, takie jak oglądanie wideo i granie w gry z usługi Apple Arcade, a także inteligentne zastosowania głośnika, takie jak odtwarzanie muzyki i korzystanie z cyfrowego asystenta Apple Siri. Gigant technologiczny z Cupertino w Kalifornii rozważa również wprowadzenie wysokiej klasy głośnika z ekranem dotykowym, aby lepiej konkurować z liderami rynku Google i Amazon.com. W marcu Apple wycofało swój wysokiej klasy HomePod, podczas gdy urządzenie Apple TV nie było aktualizowane od ponad trzech lat. W zeszłym roku firma wypuściła HomePod mini, który radził sobie lepiej ze względu na niższą cenę.

Apple pracuje nad połączeniem Apple TV z głośnikiem

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!