Home Newsy Apple planuje wprowadzić okulary VR już w przyszłym roku
Apple planuje wprowadzić okulary VR już w przyszłym roku
0

Apple planuje wprowadzić okulary VR już w przyszłym roku

0

Mark Gurmán z Bloomberg w najnowszym biuletynie opowiada o urządzeniu wirtualnej rzeczywistości od Apple. Rozpoczęcie przygody z VR przez Apple miałoby rozpocząć się już w przyszłym roku.

Na początku tego roku raport twierdził, że to nowe urządzenie rzeczywistości mieszanej może kosztować co najmniej 3000 USD. Ponieważ Apple już teraz zaskakuje swoich użytkowników nowymi chipami M1 Pro i M1 Max, to tylko kwestia czasu, zanim firma będzie mogła połączyć wszystkie te elementy razem.

W swoim biuletynie Mark Gurman omawia również, czy ten nowy zestaw Apple pozwoli na granie w gry, czy po prostu skupi się na rzeczywistości rozszerzonej, ponieważ nawet mimo iż nowe komputery Mac mają jedne z najpotężniejszych chipów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, macOS nie jest świetną platformą do gier i chociaż Apple Arcade dodaje coraz więcej gier, samo Apple wciąż nie może konkurować z Sony, Microsoftem czy Nintendo.

Apple planuje wprowadzić okulary VR już w przyszłym roku

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *