Home Newsy Apple planuje stworzyć elastyczną baterię dla iPhone’a i iPada
Apple planuje stworzyć elastyczną baterię dla iPhone’a i iPada
0

Apple planuje stworzyć elastyczną baterię dla iPhone’a i iPada

0

Nie jest tajemnicą, że za murami firmy Apple nieprzerwanie trwają prace nad nowymi technologiami. Nowe informacje ujawniają, że Apple prowadzi badania nad uelastycznieniem baterii, aby móc stosować je ze składanymi smartfonami.

Wiele mówi się o tym, czy Apple planuje wydać składany smartfon. Według mnie – jak najbardziej tak, jednak nie stanie się to szybko. Apple to firma, która jak już coś wypuszcza, to w 99% są to urządzenia dopracowane do granic możliwości. To nie firma jak Samsung, czy też Huawei, które mogą pozwolić sobie na eksperymenty. Z tego więc powodu śmiem twierdzić, że do premiery składanego smartfona, bądź tabletu od Apple jeszcze długa droga.

Jak się jednak okazuje, firma opatentowała „Elastyczną strukturę baterii”. Patent USA nr 10 637 017, dotyczy właśnie sposobu zasilania składanego wyświetlacza. Możemy więc mieć z tyłu głowy zapewnione, że Apple pracuje w pocie czoła, aby zapewnić nam nowinki technologiczne, jakich żaden inny producent nie pokaże.

Apple planuje stworzyć elastyczną baterię dla iPhone’a i iPada

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!