Apple ogłasza zwycięzcę nagrody Apple Podcasts Award
0

Apple ogłasza zwycięzcę nagrody Apple Podcasts Award

0

Ogłoszono zwycięzcę nagrody Apple Podcasts Award za rok 2022. Apple nazwał Slow Burn swoim programem roku za relację z historii przełomowej sprawy dotyczącej praw do aborcji, Roe v. Wade.

Apple twierdzi, że podcast zdobył nagrodę w uznaniu ostatniego sezonu „Roe v. Wade’. Redaktor naczelna Slate, Susan Matthews, badała wydarzenia, które doprowadziły do ​​przełomowej decyzji Sądu Najwyższego w 1973 roku. Czteroczęściowy mini program był emitowany przez cały czerwiec. Nagroda przyznano za „wyjątkową jakość, innowacyjność i wpływ”.

Nagroda jest wykonana w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Posiada ikonę aplikacji Apple Podcasts z przodu oraz nadruk zwycięzcy nagrody z tyłu. Wygląda bardzo podobnie do nagrody App Store, która jest przyznawana od 2020 roku. Apple twierdzi, że nagroda odzwierciedla „dziesięcioletnie zaangażowanie firmy we wspieranie twórców, którzy dzielą się swoim głosem ze światem i pomagają słuchaczom odkrywać najlepsze podcasty”.

Od dzisiaj użytkownicy mogą obejrzeć sześć nowych odcinków „Slow Burn Extras” dostępnych bezpłatnie wyłącznie w Apple Podcasts.

źródło: 9to5mac.com; macrumors.com

1/5 - (1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *