Home Newsy Apple może opóźnić ogłoszenie iPhone’a 12 aż do października!
Apple może opóźnić ogłoszenie iPhone’a 12 aż do października!
0

Apple może opóźnić ogłoszenie iPhone’a 12 aż do października!

0

Gigant technologiczny Apple może przesunąć wrześniowe wydarzenie, na którym mają zostać zaprezentowane najnowsze smartfony z serii iPhone 12. Z powodu globalnej pandemii, opóźnienie prezentacji do października jest niestety bardzo prawdopodobne.

Apple zastanawia się, czy nie przesunąć prezentacji swoich najnowszych smartfonów, aby uniknąć luk między prezentacją, a dotarciem urządzeń do sklepowych półek. Prosser, który poprawni podał datę premiery iPhone’a SE twierdzi, że istnieje także możliwość, że późniejsze przeprowadzenie wydarzenia iPhone’a 12 pozwoli na udział większej liczby reporterów i analityków.

Według Possera 5,4-calowe i 6,1-calowe modele iPhone’a 12 będą dostępne z pamięcią 128 GB lub 256 GB, a 6,1-calowe i 6,7-calowe modele iPhone’a 12 Pro będą miały opcje przechowywania 128 GB, 256 GB i 512 GB.

Apple może opóźnić ogłoszenie iPhone’a 12 aż do października!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *