Home Newsy Apple M1 Ultra w zestawieniu z RTX 3090
Apple M1 Ultra w zestawieniu z RTX 3090
0

Apple M1 Ultra w zestawieniu z RTX 3090

0

Firma Apple podczas ostatniej konferencji chwaliła się wykresem, który informował, że najnowszy procesor M1 Ultra, jest w stanie wygrać z najwydajniejszym procesorem Intela, czy też wygrać starcie z kartą graficzną RTX 3090. Jak jest w praktyce?

W rzeczywistości podczas większości testów przeprowadzanych pomiędzy M1 Ultra, a RTX 3090 okazuje się, że M1 Ultra nie jest w stanie wygrać starcia z kartą graficzną od Nvidii. M1 Ultra to fenomenalny procesor, który względem RTX 3090 pobiera znacznie mniej prądu, jednak nadal nie jest to poziom dedykowanej karty graficznej, która ma większe zaplecze energetyczne, aby uzyskać wyższe wyniki. Spójrzcie tylko na poniższe wyniki przygotowane przez The Verge:

M1 Ultra to imponujący kawałek krzemu, który z łatwością wyprzedza znacznie droższego Maca Pro, jednak do RTX’a jeszcze mu brakuje.

Apple M1 Ultra w zestawieniu z RTX 3090

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *