Home Newsy Apple i Oprah rozszerzają współpracę o nową funkcję Siri w zakresie rekomendacji książek
Apple i Oprah rozszerzają współpracę o nową funkcję Siri w zakresie rekomendacji książek
0

Apple i Oprah rozszerzają współpracę o nową funkcję Siri w zakresie rekomendacji książek

0

Firma Apple i Oprah rozszerzają współpracę, wprowadzając nową funkcję dla Siri dotyczącą polecania książek, jednocześnie promując Oprah’s Book Club w Apple TV +.

Jeśli zapytasz Siri „Co czyta Oprah?” osobisty asystent Apple mówi, że Oprah czyta teraz Gilead Marilynne Robinson.

“Cześć wszystkim! W tej chwili czytamy powieści „Gilead” Marilynne Robinson. Te powieści przypominają nam, aby zwolnić, wziąć głęboki oddech i pamiętać, że w tym wszystkim jest piękno. Język Robinsona ucieleśnia swego rodzaju elegancką prostotę, jednocześnie przekazując tak wiele znaczeń. A powieści borykają się ze wszystkimi ważnymi tematami – wiarą, miłością, rodziną, naszą kondycją ludzką. Dołącz do mnie w podróży do świata Gilead ”.”

Następnie Siri mówi, że możesz przeczytać książkę w Apple Books lub obejrzeć najnowsze odcinki Oprah’s Book Club na Apple TV +.

Program rozpoczął się 1 listopada 2019 roku, a jego pierwszy sezon ma siedem odcinków. Ostatnia została uruchomiona 2 października 2020 roku. Według Apple TV + Press :

„Oprah’s Book Club” zapewnia widzom miejsce w pierwszym rzędzie do niestrzeżonych rozmów z niesamowitymi autorami. Każdy odcinek zawiera książkę starannie wybraną przez Oprah, wraz z wywiadem na temat zagadnień, które ujawnia. To klub książki dla dzisiejszego świata – okno na inne światy.

Czytelnicy z całego świata mogą z łatwością odkrywać Oprah’s Book Club za pośrednictwem aplikacji Apple Books, w której mogą dowiedzieć się więcej o najnowszym asortymencie i przeglądać poprzednie pozycje w pięknym i wciągającym doświadczeniu. Dzięki nowej funkcji Cele czytania w Apple Books czytelnicy mogą łatwiej uczynić czytanie codziennym nawykiem.”

Źródło: 9to5mac

Apple i Oprah rozszerzają współpracę o nową funkcję Siri w zakresie rekomendacji książek

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!