Apple dodaje opcję ?ściągnij później? do iTunes 11
1

Apple dodaje opcję ?ściągnij później? do iTunes 11

1

iTunesFirma Apple dodała ostatnio kilka nowych funkcji ściągania plików mających ułatwić życie użytkownikom korzystającym z iTunes. Jedną z najważniejszych jest niezaprzeczalnie możliwość zapisania materiałów muzycznych i wideo do ściągnięcia później.

Klienci iTunes zakupujący filmy, odcinki seriali oraz pełne ich sezony, dostaną szansę ściągnięcia interesujących treści natychmiast lub w dogodnej chwili poprzez usługę chmury. Nowa opcja działa również w przypadku teledzskw muzycznych, czy też innych treści związanych z muzyką.

Aby móc skorzystać z tego niedużego, jednak z pewnością ważnego udogodnienia, konieczne jest posiadanie urządzenia z iOS?em 6 lub nowszym oraz komputera Mac/PC z zainstalowanym oprogramowaniem iTunes 11. Co więcej, musimy znajdować się na terenie kraju, w którym iTunes posiada wsparcie ze strony usługi Cloud.

Polska na tej liście figuruje, nie mamy jednak możliwości zapisywania i pobierania w późniejszym momencie wszystkich treści, a jedynie filmów, muzyki, aplikacji i książek, bez teledysków oraz seriali.

Oceń post

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *