Home Newsy Apple aktualizuje oprogramowanie słuchawek AirPods drugiej generacji!
Apple aktualizuje oprogramowanie słuchawek AirPods drugiej generacji!
0

Apple aktualizuje oprogramowanie słuchawek AirPods drugiej generacji!

0

Tydzień temu informowałem Was o nowej aktualizacji, którą Apple przygotowało i udostępniło dla słuchawek AirPods Pro. Tym razem sprawa dotyczy słuchawek AirPods drugiej generacji, które zostają zaktualizowane z poprzedniego oprogramowania 2A364 do nowego oprogramowania 2D15.

Firma Apple również i w tym przypadku nie informuje, jakie zmiany zaszły w nowej aktualizacji oprogramowania słuchawek. W przypadku AirPods Pro użytkownicy owych słuchawek mają mieszane uczucia odnośnie nowego firmweru – jedni twierdzą, że update poprawił działanie ANC, a inni twierdzą, że sytuacja nie uległa poprawie.

Apple nie mówi w prost jak zaktualizować oprogramowanie słuchawek, dlatego wymagana jest cierpliwość w tym aspekcie. Jest jednak możliwość sprawdzenia, jaką wersję oprogramowania posiadają nasze słuchawki, w tym celu należy wykonać następujące kroki:

  1. Upewnij się, że „AirPods” są podłączone do urządzenia z systemem iOS.
  2. Otwórz aplikację Ustawienia.
  3. Stuknij Ogólne.
  4. Stuknij Informacje.
  5. Dotknij „AirPods”.
  6. Spójrz na numer obok „Wersja oprogramowania układowego”.

Apple aktualizuje oprogramowanie słuchawek AirPods drugiej generacji!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!