Aplikacja HBO GO już dostępna dla Apple TV w polskim App Store

Aplikacja HBO GO już dostępna dla Apple TV w polskim App Store

0

W listopadzie tego roku pojawiła się nieoficjalna informacja, iż niebawem w Polsce zmieni się sposób dystrybucji programu HBO GO, który nie będzie wymagać zawarcia wiążących umów z pośrednikami takimi jak operatorzy komórkowi, czy sieci kablowe. Ofertę programową będzie można wykupić w miesięcznym abonamencie, zupełnie niezależnie, a całość ma funkcjonować na podobnych zasadach co serwis Netflix, czy Showmax.

U naszych sąsiadów na Węgrzech, w Bułgarii, czy Rumunii taki model sprzedaży tej usługi właśnie zadebiutował w listopadzie, a nieoficjalne doniesienia sugerowały premierę w Polsce na początku grudnia. Tymczasem w polskim sklepie App Store dedykowanym jabłkowej przystawce telewizyjnej ukazała się oficjalna aplikacja HBO GO, którą mogą pobrać i zainstalować wszyscy użytkownicy Apple TV czwartej generacji oraz modelu 4k z tego roku.

Niestety na chwilę obecną wciąż nie można skorzystać z oferty abonamentowej, która zgodnie z najnowszymi informacjami ma zadebiutować w kraju nad Wisłą dopiero na początku przyszłego roku. Aplikacja daje jedynie dostęp do zawartości HBO GO jednak próba uruchomienia wideo wymaga podania danych jednego z pośredników na polskim rynku.

Źródło: iMagazine

 

Aplikacja HBO GO już dostępna dla Apple TV w polskim App Store

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *