Aplikacja Apple TV i AirPlay 2 w telewizorach Samsunga
0

Aplikacja Apple TV i AirPlay 2 w telewizorach Samsunga

0

Firma Samsung poinformowała, że wszystkie ich smart telewizory z 2019 roku oraz wybrane z 2018 roku otrzymają aplikację Apple TV i wsparcie dla AirPlay 2. Użytkownicy, którzy posiadają urządzenia firmy Apple mogą przesyłać wideo i dźwięk na telewizory Samsunga. Na tych telewizorach mogą również korzystać z nowej aplikacji Apple TV. W niej znajdują się wszystkie seriale i filmy, które są dostępne w iTunes.

„Nowa aplikacja Apple TV jest w pełni zintegrowana z platformą Samsung Smart TV, co oznacza, że otrzymała ona dedykowaną ikonę. Za jej pośrednictwem widzowie uzyskają szybki i łatwy dostęp do swojej biblioteki filmów i programów w iTunes. Będą także mogli przeglądać, kupować i wypożyczać produkcje spośród ponad 100 tys. tytułów dostępnych w iTunes, w tym materiałów w najwyższej jakości 4K HDR.

Za pośrednictwem aplikacji Apple TV widzowie na całym świecie mogą także subskrybować kanały Apple TV. Płacąc wyłącznie za te, które ich interesują – i oglądać je na żądanie bezpośrednio w aplikacji. Użytkownicy tych samych linii telewizorów Samsung Smart TV będą ponadto mogli korzystać z Apple TV+. Oryginalnego serwisu firmy Apple, umożliwiającego subskrypcję treści wideo, gdy tylko zostanie on uruchomiony jesienią tego roku.

Z kolei dzięki wsparciu dla AirPlay 2, użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV. Będą mogli odtwarzać materiały wideo i inne treści z urządzeń, takich jak iPhone, iPad czy Mac bezpośrednio na dużym ekranie telewizora.”

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *