Animowane „AR Experience” dla Apple WWDC 2023 już dostępne
0

Animowane „AR Experience” dla Apple WWDC 2023 już dostępne

0

Przed głównym wydarzeniem Apple na WWDC w poniedziałek, 5 czerwca, dostępne jest już coroczne „AR experience”.

Obrazy Apple na WWDC 2023 mają motyw przypominający „bąbelek”, który podkreśla kolory opalizującej interferencji cienkowarstwowej. Środowisko AR pokazuje bąbelek w kształcie logo Apple, który animuje zgodnie z ruchem wskazówek zegara, z datą 5 czerwca 2023 r. w środku.

Aby zobaczyć doświadczenie AR, otwórz witrynę Apple Events na iPhonie lub iPadzie i dotknij „Wyświetl wrażenia AR”. Stamtąd możesz zeskanować obszar wokół siebie, aby zobaczyć logo w czasie rzeczywistym, lub wyświetlić je w trybie „Obiekt”, aby uzyskać wyraźniejszy obraz tego, jak wygląda, bez konieczności poruszania się po fizycznym środowisku.

Wydarzenie Apple rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego w poniedziałek, 5 czerwca. Oprócz transmisji strumieniowej na YouTube, wydarzenie będzie można oglądać na stronie wydarzenia oraz w aplikacji Apple TV .

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *