Analityk Ming-Chi Kuo powraca z kolejną prognozą, tym razem dotyczącą AirTag
0

Analityk Ming-Chi Kuo powraca z kolejną prognozą, tym razem dotyczącą AirTag

0

Według analityka, chociaż firma nie przekazała zbyt wielu informacji na temat produktu od czasu jego wprowadzenia na rynek rok temu, dostawa stopniowo się powiększała. Ostatecznie może to doprowadzić do powstania drugiej generacji modułu do śledzenia przedmiotów.

Jak udostępnił Kuo w poście na Twitterze, szacunkowe wysyłki AirTag wyniosą odpowiednio około 20 milionów i 35 milionów sztuk w 2021 i 2022 roku.

Mając to na uwadze, mogliśmy w końcu zobaczyć zapowiedź drugiej generacji. Chociaż AirTag miał pomóc użytkownikom śledzić klucze, słuchawki, bagaż itp. to nieraz zostało już potwierdzone, że AirTag okazał się super ochroną przed stalkingiem.

Od czasu pierwszego wydania AirTag rok temu, firma Apple wprowadziła kilka ulepszeń poprzez aktualizacje oprogramowania układowego. Narzędzie do śledzenia przedmiotów wydaje teraz dźwięk szybciej, jeśli znajduje się daleko od pierwotnego właściciela, a nawet powiadamia osobę, która może mieć przy sobie AirTag, który do niej nie należy.

W przypadku drugiej generacji analityk Ming-Chi Kuo nie precyzuje, co Apple może szykować. W przypadku nowego modelu Apple może postarać się być bardziej otwarty dzięki funkcjom przeciwdziałającym prześladowaniu, głośniejszym głośnikom i, kto wie, może ulepszyć swój projekt, aby można go było dodać do osobistych rzeczy bez dodatkowych akcesoriów.

źródło: 9to5mac.com

Analityk Ming-Chi Kuo powraca z kolejną prognozą, tym razem dotyczącą AirTag

tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *