Home Newsy Aktualizacja aplikacji mObywatel w sklepie App Store
Aktualizacja aplikacji mObywatel w sklepie App Store
0

Aktualizacja aplikacji mObywatel w sklepie App Store

0

Aktualizacja aplikacji mObywatel w sklepie App Store.

 

W sklepie App Store została udostępniona aktualizacja aplikacji mObywatel. Najnowsza jej aktualnie wersja to 2.3.0. Do aplikacji mObywatel można teraz dodać Małopolską Kartę Aglomeracyjną. Z aplikacji tej aktualnie korzysta już ponad 2,4 miliona użytkowników. Poniżej lista zmian w aplikacji mObywatel:

  • Odchodzimy od nazwy mTożsamość. Większość użytkowników aplikacji i tak używała nazwy mObywatel – niezależnie od usługi, z której korzystali. Postanowiliśmy im to ułatwić.
  • Wprowadziliśmy nowy wzór dokumentu mObywatel. Stawiamy w nim na prywatność. Na elektronicznym blankiecie znajdują się wyłącznie podstawowe informacje. Szczegółowe dane są umieszczone niżej, czyli pod dokumentem. Nowy wzór wyraźnie wskazuje aktualny status dokumentu. Ułatwia to szybką, wizualną weryfikację jego ważności.
  • Rozszerzyliśmy zakres danych. Użytkownicy zwracali uwagę, że mObywatel powinien zawierać np. informacje o adresie zameldowania, nazwisko rodowe, czy imiona rodziców. Dodaliśmy je! Nowe dane pozwalają korzystać z aplikacji przy szerszym zakresie usług.

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.