Home Newsy 3DMark potwierdza jakie podzespoły znajdą się w nowym MacBook’u Pro 13/14
3DMark potwierdza jakie podzespoły znajdą się w nowym MacBook’u Pro 13/14
0

3DMark potwierdza jakie podzespoły znajdą się w nowym MacBook’u Pro 13/14

0

Coraz więcej mówi się o tym, że firma Apple planuje wydać nowego, najmniejszego reprezentanta z rodziny „Pro”. W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, jaki podzespoły Apple „wpakuje” do nowego MacBook’a Pro.

Podczas gdy czekamy na kolejne duże wydarzenie Apple czyli WWDC, tak wiele informacji wskazuje na to, że to już w tym miesiącu Apple zaprezentuje odświeżonego MacBook’a Pro. Przypomnijmy, że nowe wcielenie ma zostać wyposażone w klawiaturę Magic Keyboard, oraz naprawdopodobniej zwiększony ekran z 13 cali do 14.

Nowy komputer od Apple został dostrzeżony w programie 3DMark przez użytkownika @_rogame. Urządzenie wyposażone zostało w procesor Core i7-1068NG7. Intel oficjalnie nie potwierdził istnienia tego procesora, jednak już teraz możemy przyjrzeć się mu bliżej – Core i7-1068G7 o taktowaniu 2,3 ​​GHz, może osiągnąć 4,1 GHz przy TDP 28 W. Procesor zawiera 8 MB pamięci podręcznej L3 i ma zintegrowany procesor graficzny Intel Iris Plus Graphics G7. Oczywiście sam procesor to nie wszystko, dlatego w komputerze zainstalowano 32 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności aż 4 TB – jest to najprawdopodobniej najmocniejsza konfiguracja, jaka będzie możliwa do uzyskania w MacBook’u Pro 13 2020.

3DMark potwierdza jakie podzespoły znajdą się w nowym MacBook’u Pro 13/14

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!