Home Newsy 12 Days of Gift – dzień dziesiąty
0

12 Days of Gift – dzień dziesiąty

0

Czas bezlitośnie brnie do przodu, przemija szybko i niepostrzeżenie. Miejscami chciałoby się go zatrzymać, by zrealizować wszystkie z narzuconych zadań jednak to czynność jak wiadomo niemożliwa. Parę dni temu zażegnaliśmy stary i przenieśliśmy się w nowy 2014 rok, pełen kolejnych, optymistycznych celów. Pomału także dobiega do mety rozdawnictwo Apple.

12 Days of Gift kończy się już w nadchodzący poniedziałek, czyli 6 stycznia, spieszymy zatem poinformować, co tym razem przygotował dla użytkowników systemu iOS gigant z Cupertino.

Dziś, czyli dziesiątego dnia trwania akcji promocyjnej można pobrać materiał wideo, a w zasadzie kilkunastominutową animację, której bohaterami są Minionki.

Sympatyczne postacie znane niemalże wszystkim młodocianym widzom za sprawą pełnometrażowego filmu wyświetlanego niedawno w polskich kinach trafiły dziś do oferty Apple w postaci trzech, krótkich materiałów wideo, trwających łącznie około 12 minut .

Całość nazwano ?Despicable Me Presents: Minion Madness? i pobrać ją można z iTunes.

Wracając jeszcze na moment do wstępu tego wpisu i uciekającego przez palce czasu pragnę już tylko wspomnieć o dniu wczorajszym akcji 12 Days of Gift, który nie znalazł swojej adnotacji na łamach tej strony.

Trzeciego dnia nowego roku Apple postanowiło udostępnić za darmo singiel brytyjskiego muzyka Tom?a Odell?a.

Materiał zawierał trzy, koncertowe utwory w wersji zarówno audio jak i wideo.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.